Dienstag, 27. November 2012

UGKK: TAG DER BEGEGNUNG IM BYZANTINISCHEN GEBETSZENTRUM SALZBURG/Українська Греко-Католицька Церква: У Візантійському духовному центрі у Зальцбурзі (Австрія) відбувся «День зустрічі»

11:12 26.11.12 11:12 <-Назад до: Новини / Прес-релізи

17 листопада 2012 року у Візантійському духовному центрі у Зальцбурзі (Австрія) відбувся «День зустрічі» на тему: «Чоловіки та жінки віри у серці світу». Захід проходив за підтримки фундації «Pro Oriente». Про це повідомив РІСУ о. Андреас Боненбергер, директор Візантійського духовного центру в Зальцбурзі.
Того дня Центр відвідали: Владика Венедикт (Алексійчук), Єпископ-помічник Львівської архиєпархії УГКЦ; Владика Андреас Лаун, Титулярний єпископ Лібертини; о. Юрій Коласа, єпископський вікарій з питань пастирської опіки над шлюбом та сім’єю із Зальцбурга, протосинкел католиків візантійського обряду в Австрії; о. Тарас Чалага, настоятель парафії Святої Варвари у Відні (УГКЦ); ігумен Михайло Прохашка, настоятель монастиря у місті Герас, у нижній Австрії; ієромонах Роман Вернер з Баварії  та протоієрей Думітру Візуіану з Румунської Православної Церкви тощо.
Упродовж «Дня зустрічі» відбулася Архиєрейська Літругія, яку очолив Владика Венедикт, а також інші богослужіння добового кола: Третій час, Велика вечірня та Акафіст до Богородиці. Між богослужіннями були лекції, присвячені святості в сучасному світі. Так, Єлизавета Кандлер-Майр, канцлер Архиєпархії Зальцбурга, розповіла присутнім про новопроголошену святу Гільдегарду Бурян. Отець Андреас Боненбергер представив життя російської святої Марії Скобцової, а Джон Рівс мав доповідь про життя і час слуги Божого Андрея (Шептицького). Отець Микола Горникевич показав присутнім дорожню ікону Богородиці Знамення, яку Митрополит Андрей надіслав його дідусеві в час свого заслання в російське місто Курськ.
Додамо, що Візантійський духовний центр був заснований в 2008 році, як спільна ініціатива Архиєпископа Зальцбурга і УГКЦ в Австрії. Центр знаходиться при парафії Святого Марка УГКЦ у Зальцбурзі та має на меті знайомити австрійців із досвідом та багатством східнохристиянської традиції. Детальніше про діяльність Центру можна дізнатись за  адресою.


Українська Греко-Католицька Церква: У Візантійському духовному центрі у Зальцбурзі (Австрія) відбувся «День зустрічі»

Keine Kommentare:

Kommentar veröffentlichen